

REDUCERAT PRIS
Underbara Aldea del Mar med södersol!
Det är omöjligt att inte bli förtjust i detta grönskande, levande område där alla lägenheter verkligen är unika.
Byggmästaren som byggt dessa lägenheter har varit Spanien runt och samlat på sig olika speciella dekorationer, kakel och annat spännande som de byggt in i huset och lägenheterna. Typiskt för Aldea del Mar är även de vackra takbjälkarna som återfinns i många utav lägenheterna.
Just denna lägenhet är har dessa takbjälkar och lägenheten i övrigt är i väldigt gott skick. Det är ett äldre par som haft lägenheten i många år och verkligen skött om den.
Med 2 sovrum, 1 badrum och det mysiga vardagrummet/matsal har man egentligen vad man behöver för det perfekta semester/ åretrunt-boendet.
Från balkongen blickar man ut över det det grönskande välskötta området.
Läget för Aldea del Mar är dessutom kanon om man vill ha supernära till stranden och även till de många restaurangerna och butikerna i centrala Torrevieja.
Tidigare pris: 149.000 EUR.
Välkomna!
This info given here is subject to errors and do not form part of any contract. The offer can be changed or withdrawn without notice. Prices do not include purchase costs.
© 2022 LaRosaleda · Legal notice · Privacy · Cookies · Web map
Design: Mediaelx
First of all, thanks for contacting us.
We have received your request regarding the property reference: 298. One of our agents will contact you as soon as possible.
First of all, thanks for contacting us.
We have received a request for a report if you lower the price of the property with the reference: 298
In the meantime, please have a look at this selection of similar properties, that might be of interest to you: